Jesteśmy na Google+
Google+

  • image
  • image
  • image

Tele Taxi w Katowicach – o firmie

Jesteśmy najdłużej działającym stowarzyszeniem taksówkarzy w województwie Śląskim. Nasze "Stowarzyszenie Kierowców Tele-Taxi"  rozpoczęło świadczenie usług taksówkarskich zaraz po przemianach z roku 1989. Działamy na terenie Katowic i okolic.

Do dziś jesteśmy liderem na rynku usług taksówkarskich, będąc najbardziej innowacyjną firmą
w branży.                 

Nasza recepta na sukces jest prosta – korporację taksówkową, jak każdą inną organizację, tworzą ludzie. Ważne, by byli oni najodpowiedniejsi do zadań jakie są przed nimi stawiane. Każdy z kierowców posiada niezbędne kwalifikacje gwarantujące najwyższy poziom wykonywanych usług. Nasz profesjonalizm jest sumą doświadczeń zdobywanych przez wszystkie lata działalności naszej korporacji taksówkowej.

Klientom oferujemy bezpieczeństwo, szybkość działania, komfort i dyskrecje. Opieramy się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i nie uznajemy kompromisów. 

Nasze tani taxi na telefon posiada w pełni skomputeryzowaną centralę, obsługiwaną przez profesjonalny zespół dyspozytorski  - to wszystko pozwala nam podstawić samochód o odpowiadających Państwu cechach (marka, kolor, wyposażenie) w każde miejsce, każdego dnia i o każdej porze.  Punkt postojowy naszej taxi znajduje się na m.in. Dworcu PKP Katowice oraz w okolicach Galerii Katowickiej – tam najczęściej spotkasz naszą niezawodną, a zarazem tanią taxe!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Bezpłatna infolinia

telefon
800 100 909
800 400 400Promocje

promocja 30procent

Facebook